Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Wraz z końcem programu "Młodzież w działaniu" zamknęliśmy naszą ambasadorską działalność. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście oraz współpracę przy promowaniu rezultatów Waszych i naszych projektów. Życzymy wszystkim samych sukcesów w nowym programie Erasmus+ i zachęcamy do korzystanie z jego możliwości.

Współpraca

Kto z kim

Głównym zadaniem ambasadorów jest promocja programu w regionach. Do ich obowiązków należy szereg różnych działań informacyjnych, przedstawionych w dziale "Działalność". Zachęcamy do nawiązywania współpracy wszelkie nowe organizacje, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat programu, jak także usłyszeć jak wygląda proces starania się o dofinansowanie, wdrażanie i rozliczenie projektu od kuchni. Zadaniem  ambasadorów jest informowanie o programie, a nie przeprowadzanie szkoleń, co daje jedyną mozliwość spotkania się z jego aktywnymi uczestnikami, porozmawiania i poznania projektów od strony praktycznej.

Ambasadorzy w swoich obowiązkach mają także za zadanie aktywnie wspierać organizacje wdrażające już projekty programu "Młodzież w działaniu". Pomogą rozpromować projekt i jego rezultaty, spotkają się z jego uczestnikami, czy nawiążą kontakt z mediami.

W jaki sposób nawiązać kontakt?

Aby nawiązać kontakt należy sprawdzić, który ambasador działa w waszym regionie, a następnie skontaktować się z nim (dane kontaktowe znajdują się w informacji "O mnie" w dziale "Ambasadorzy").

Ambasador ma prawo odmówić współpracy ze względu na obłożenie zadaniami.

W czym mogą pomóc?

Nowe organizacje nieznające programu:

 • organizacja spotkań informacyjnych, debat, prezentacji - wystarczy, że znajdziesz miejsce, zapewnisz uczestników, a ambasador przeprowadzi takie spotkanie;
 • udział w debatach, na konferencjach, targach - jeżeli organizujesz jedno z tych wydarzeń, bądź inne o podobnym celu, zaproś ambasadora, a on przyjedzie z materiałami i zapozna uczestników z programem "Młodzież w działaniu";

Organizacje realizujące projekty w programie:

 • reportaże i fotoreportaże z projektów - zaproś ambasadora na swój projekt, a on napisze z niego reportaż lub zrobi fotosesję;
 • doradztwo - jeżeli nie wiesz jak zaprezentować rezultaty projektu, zapytaj o to ambasadora;
 • spotkanie z uczestnikami projektu - jeżeli chcesz, aby Twoi uczestnicy poznali młodych i aktywnych działaczy oraz zachęcili ich do kolejnych projektów, skontaktuj się z naszymi ambasadorami.

Jezeli masz pomysł na inne działania, w które chcesz zaangażować ambasadora, napisz do nas: ambasadorzy.mwd@frse.org.pl

Zapraszamy do współpracy!

 
Pokaż Ambasadorzy programu "Młodzież w działaniu" na większej mapie

 • FAQ

  Jak może mi pomóc ambasador?
  Ambasadorzy oferują szeroką pomoc w realizacji projektów, promocji, a także w bieżącej działalności. Patrz dział 'Współpraca'.

  Czy do danego regionu przypisany jest tylko jeden ambasador?
  Ambasadorzy się są przypisani do konkretnego terenu. Postaraj się jednak znaleźć najbliższego ambasadora. Nie jest zasadne, aby organizacja z Bieszczad korzystała z pomocy ambasadora mieszkającego w Szczecinie.
  Znajdź najbliższego ambasadora » 

  Czy wniosek o dofinansowanie projektu mogę wysłać do ambasadora?
  Nie, ambasador jest tylko osobą wspierającą informacyjnie. Nie jest też osobą, która decyduje o przyznaniu dofinansowania. Wszelkie wnioski o dofinansowanie projektów należy traktować zgodnie z zasadami dostępnym na stronie programu „Młodzież w działaniu” lub u konsultantów regionalnych.

  Jak zostać ambasadorem?
  Obecnie rekrutacja jest zakończona.

  

 • W razie pytań

  Kontakt

  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
  Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu”

  Ul. Mokotowska 43, 00-551 Warszawa
  Tel.: 22 4631 000, Faks: 22 4631 025
  www.mlodziez.org.pl

  Wraz z końcem programu "Młodzież w działaniu" zamknęliśmy naszą ambasadorską działalność. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście oraz współpracę przy promowaniu rezultatów Waszych i naszych projektów. Życzymy wszystkim samych sukcesów w nowym programie Erasmus+ i zachęcamy do korzystanie z jego możliwości.

  W sprawie programu prosimy o kontakt z:

  Ewelina Miłoń
  koordynator projektu
  e-mail: emilon@frse.org.pl
  tel.: 22 4631 419