Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Wraz z końcem programu "Młodzież w działaniu" zamknęliśmy naszą ambasadorską działalność. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście oraz współpracę przy promowaniu rezultatów Waszych i naszych projektów. Życzymy wszystkim samych sukcesów w nowym programie Erasmus+ i zachęcamy do korzystanie z jego możliwości.

Działalność ambasadorów

Ambasador przede wszystkim reprezentuje „Młodzież w działaniu” w swoim środowisku lokalnym. Jest nośnikiem informacji na temat projektów i działań realizowancyh przez Narodową Agencję. Głównym zadaniem ambasadorów jest promocja programu oraz wsparcie Narodowej Agencji w działaniach informacyjnych.

Do działalności ambasadorów należy między innymi:

 • organizacja spotkań informacyjnych w środowisku lokalnym;

Każdy ambasador może zorganizować w środowisku lokalnym (bądź zostać zaproszony) spotkanie informacyjne na temat programu „Młodzież w działaniu”, a także panele dyskusyjne i inne wydarzenia informacyjne. Posiada on wsparcie Narodowej Agencji w kwestiach merytorycznych, a także zostanie zaopatrzony w niezbędne  materiały promocyjne.

 • współpraca z regionalnymi strukturami wsparcia i Eurodesk Polska;

Ambasador może wspomagać bieżącą działalność ośrodków szkolących programu oraz punktów regionalnych Eurodesku.

 • współpraca z mediami lokalnymi;

Każdy ambasador we współpracy i pod nadzorem Narodowej Agencji może współpracować z mediami lokalnymi. Narodowa Agencja zaopatrzy ambasadorów w potrzebne informacje prasowe i materiały informacyjne dla mediów.

 • reportaże i fotoreportaże z projektów dofinansowanych przez program;

Ambasador może przeprowadzić reportaż lub sesje fotograficzną projektów programu „Młodzież w działaniu” realizowanych na terenie wybranego regionu.

 • współpraca przy tworzeniu publikacji (zbieranie materiałów, przeprowadzenie wywiadów itp.);

Ambasador może współpracować przy tworzeniu publikacji tematycznych, raportów i innych działań wydawniczych Narodowej Agencji.

 • reprezentacja programu na wydarzeniach promocyjno-informacyjnych;

NGO oraz inne instytucje mogą zaprosić ambasadorów na wydarzenia (szkolenia, konferencje krajowe i międzynarodowe, targi, wykłady itp.), w trakcie których przedstawią swoje doświadczenie w programie „Młodzież w działaniu” związane z realizacją projektów młodzieżowych.


Jeśli potrzebujesz innego rodzaju wsparcia ze strony ambasadora, napisz do nas (ambasadorzy.mwd@frse.org.pl) albo skontaktuj się z konkretnym ambasadorem, a  postaramy się pomóc!


Zaproś ambasadora do siebie » • FAQ

  Jak może mi pomóc ambasador?
  Ambasadorzy oferują szeroką pomoc w realizacji projektów, promocji, a także w bieżącej działalności. Patrz dział 'Współpraca'.

  Czy do danego regionu przypisany jest tylko jeden ambasador?
  Ambasadorzy się są przypisani do konkretnego terenu. Postaraj się jednak znaleźć najbliższego ambasadora. Nie jest zasadne, aby organizacja z Bieszczad korzystała z pomocy ambasadora mieszkającego w Szczecinie.
  Znajdź najbliższego ambasadora » 

  Czy wniosek o dofinansowanie projektu mogę wysłać do ambasadora?
  Nie, ambasador jest tylko osobą wspierającą informacyjnie. Nie jest też osobą, która decyduje o przyznaniu dofinansowania. Wszelkie wnioski o dofinansowanie projektów należy traktować zgodnie z zasadami dostępnym na stronie programu „Młodzież w działaniu” lub u konsultantów regionalnych.

  Jak zostać ambasadorem?
  Obecnie rekrutacja jest zakończona.

  

 • W razie pytań

  Kontakt

  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
  Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu”

  Ul. Mokotowska 43, 00-551 Warszawa
  Tel.: 22 4631 000, Faks: 22 4631 025
  www.mlodziez.org.pl

  Wraz z końcem programu "Młodzież w działaniu" zamknęliśmy naszą ambasadorską działalność. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście oraz współpracę przy promowaniu rezultatów Waszych i naszych projektów. Życzymy wszystkim samych sukcesów w nowym programie Erasmus+ i zachęcamy do korzystanie z jego możliwości.

  W sprawie programu prosimy o kontakt z:

  Ewelina Miłoń
  koordynator projektu
  e-mail: emilon@frse.org.pl
  tel.: 22 4631 419